Bir Erkeği Mutlu Etmenin En Kolay Birkaç Yolu!

11/28/2013 11:34:09 AM 6839 kez okunmuş.

Paylaş!

Yeni Yıl Hediyeleri Tavsiyelerimize Bir Göz Atın!

Erkeğe Yılbaşı Hediyesi

Yılbaşının yaklaştığı şu günlerde herkes ne hediye alsam telaşına düştü. İş yerlerinde,okullarda yılbaşı çekilişleri yapıldı. Sevgililer erkek arkadaşıma ne alsam diye düşünmeye başladı. işte işin zor olan kısmıda tam burda başlıyor. Erkeğe yılbaşında ne hediye alınır? Bayanların yaşadığı en büyük problemlerden biridir erkeğe hediye alma aşamasındaki yaşadıkları kararsızlıklar. Yılbaşında erkeğe alınabilecek birçok hediye vardır fakat önemli olan erkek arkadaşınıza yada sevgilinize alıcağınız hediye de en doğru ve en mükemmel seçimi yapmaktır.Sizde yılbaşında erkek arkadaşınıza ne tür bir hediye alıcağınıza hala karar veremeyen ve bu durumdan muzdaripseniz biriyseniz, yılbaşına özel olarak erkek arkadaşınıza alabileceğiniz biribirinden şık ve etkileyici hediye tavsiyelerimize göz atın.

Erkeğe Kişiye Özel Yılbaşı Hediyeleri

Eğer erkek arkadaşınızın klasik bir yapısı varsa,onlar için vazgeçilmez olan hediye işe yarar olan eşyalardır ve yılbaşında ona alınabilecek en iyi hediye ise klasik ve kişiye özel olarak üretilmiş hediyelerdir.Fakat aldığınız hediye klasik dahi olsa onun değeri ve kalitesi ona gösterdiğiniz değeri yansıtır.İşte bu aşamada yılbaşında erkeğe özel klasik hediye arıyan biriyseniz ya da sevgiliniz klasik biriyse onlara alabileceğiniz birbirinden şık ve kaliteli hediye tavsiyelerimizi inceleyin.

Kişiye Özel Aksesuar Seti

KİŞİYE ÖZEL İSİM YAZILI AKSESUAR SETİ
Sevgilinize yada erkek arkadaşınıza yılbaşında  ne hediye alsam diye düşünen bayanlar için kişiye özel olarak tasarlanmış ve erkeğin ihtiyacı olan özel kutusu içerisinde gerçek deri cüzdan,kemer,anahtarlık ve kartlığın olduğu şık bir kombinasyon.

Erkeğe Lüks Yılbaşı Sepeti

ERKEĞE LÜKS YILBAŞI SEPETİ
Yılbaşında erkeğe hediye edebileceğiniz harika bir yeni yıl hediye sepeti. Tamamen kişiye özel olarak hazılanan bu hediye sepeti içindeki tüm ürünlerin üzerine hediye edeceğiniz kişinin adını ve çok daha fazlasını yazdırabiliyorsunuz.

isme özel ahşap sigara tabakası

isme özel ahşap sigara tabakası

İSME ÖZEL SİGARA TABAKASI
Her ne kadar sigara içilmesini desteklemesemde, eğer yılbaşı hediyesi alacağınız erkek sigara kullanıyorsa ona çok şık bir sigara tabakası alabilirsiniz. Üzerine isminin ve soy isimini yazdırabileceğiniz kişiye özel bir sigara tabakası vereceğiniz hediyenin değerini kat ve kat arttırabilir.  Bu ahşap sigara tabakası ile eşiniz,sevgiliniz ya da erkek arkadaşınız kendisini çok değerli hissedecek.

Kişiye özel aksesuar

KİŞİYE ÖZEL KARTVİZİTLİK-USB BELLEK-KALEM SETİ
Bir erkeğin ihtiyacı olan malzemelerin olduğu çok şık bir set.
Set İçerisinde ;
 • İsminizin yazıldığı 4 GB Usb Flash Bellek
 • İsminizin yazıldığı Deri Kartvizitlik
 • Metal, mavi yazı yazan Tükenmez Kalem
  Ürünlerin üzerine erkek arkadaşınızın ismini yazdırabilir ve hediyenizi daha şık hale getirebilirsiniz.

cüzdanlı iphone kılıfı

cüzdanlı iphone kılıfı

CÜZDANLI İPHONE KILIFI
İphone kullanıcısı erkeğe yılbaşı hediyesi arayan bayanlar müjde.  Hem kullanışlı hemde çok şık bir hediye arıyorsanız, cüzdanlı iphone kılıfı aradığınız hediye olabilir. Eskitilmiş kitap görünümünde olan bu iphone kılıfı cüzdanı ve telefonu birleştiriyor. Erkeğe alınan klasikleşmiş cüzdan hediyesi yerine bu hem cüzdan hemde iphone kılıfını alarak yılbaşında bir taşla iki kuş vurabilirsiniz.

İsme Özel Sigara Tabakası

İSME ÖZEL SİGARA TABAKASI
Sevgiliniz yada iş arkadaşınız sigara kullanıyorsa, yılbaşında ona alabileceğiniz en anlamlı ve şık hediye üzerine onun isminin işlendiği erkek arkadaşınıza özel eşsiz sigara tabakası. 
 

Çakmaklı Kol Saati

Çakmaklı Kol Saati

ÇAKMAKLI KOL SAATİ
Erkek arkadaşıma daha önce herşeyi aldım daha ne alabilirim ki diyen bir bayansanız, Bu ürünü gördükten sonra fikriniz değişebilir. Erkek arkadaşınıza parlak metal yüzeyi ve şık deri kayışıyla ilk bakışta gayet şık ve ağırbaşlı duran Çakmaklı Kol Saati alarak hem ilginç hemde ona daha önce alınmamış bir yılbaşı hediye verebilirsiniz. Yaklaşık 80 gram ağırlığındaki bu kol saati yeri geldiğinde bir çakmak olmaktan çekinmiyor:)

Kravat Set

KRAVAT-KOL DÜĞMESİ VE MENDİL SET
Sürekli takım elbise giyen bir sevgiliniz varsa ya da iş arkadaşınıza çok şık bir yılbaşı hediyesi arıyorsanız bu set tam size göre. içersinde: Kol düğmesi,Kravat,mendil ve kravat ignesinin bulunduğu bu ürün klasik hediyelerin en şıkı.
 

İsme Özel Kalem

İSME ÖZEL KALEM
Siyah renk, altın kaplama tokalı tükenmez kalem 16 harfe kadar isim soyisim pantograf tekniği ile yazılır, yazılar kalıcıdır. Kadife kılıfında gönderilir.

 

İsme Özel Zippo Çakmak

İSME ÖZEL ZİPPO ÇAKMAK
Herhangi bir objenin kişiye özel olarak üretilmesi ve sadece onun için üretilmiş olması eşi benzeri olmaması hediyeler arasında en anlamlı olanlarındandır. Yılbaşında sigara içen sevdiklerinize hediye edebileceğiniz üzerinde ismi yazılı zippo ömür boyu saklanabilecek bir hediye.

Kişiye Özel Gömlek

KİŞİYE ÖZEL GÖMLEK
Eşinize,Sevgilinize ya da iş arkadaşınıza hediye edebileceğiniz tamamen özel bir yılbaşı hediyesi. 
Eğer ona özel ve anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız, bu gömleğin yakasına istediğiniz yılbaşı dileklerinizi yazdırabilir, kol manşetlerine yada cep kısmına sevdiklerinizin isminin baş harflerini işletebilirsiniz.

 

isme özel çok amaçlı set

isme özel çok amaçlı set

ÇOK AMAÇLI KİŞİYE ÖZEL SET
Erkeklere alınbilecek kişiye özel ve kullanışlı ürünler herzaman değerli olmuşlardır. Kişiye özel çok amaçlı sette tam erkeklerin ihtiyaçlarını karşılayacak basit bir kit.  İçerisinde çakı,anahtarlık ve kalem bulunan bu set erkeklerin seyahatlerinde ya da kamp ortamlarında tam ihtiyaçlarını karşılayacak cinste. Eğer sizde erkek arkadaşınıza yılbaşında kişiye özel bir hediye almayı düşünüyorsanız, bu hediye seti tam size göre.

Kişiye özel hediye seti

Kişiye özel hediye seti

KİŞİYE ÖZEL HEDİYE SETİ
Bir erkeğin ihtiyacı olabilecek herşey bir set içerisinde olsaydı çok iyi olmazmıydı? Üstelik her birinin üzerinde hediye alacağınız erkeğin ismini ve soyisminin yazılı olduğu. Bir erkeğe aksesuar hediyesi dendiğinde, çok fazla alternatif yoktur.İlk akla gelen kalem,anahtarlık ve kartvizitlik işte tamda bu setin içerisinde.  Bir erkeğin prestijine prestij katacak çok kaliteli bir yılbaşı hediyesi vermek isteyen bayanlar bu seti kaçırmayın derim.

İsme Özel Kol Düğmesi

İSME ÖZEL KOL DÜĞMELERİ
Kadife kutusu içinde tek harften oluşan gümüş kaplama kol düğmeleri.Bu kol düğmeleri metal üzerine Nikel-Gümüş kaplama yapılmış olup kuyumcu kalitesi ile işlenmiş çok şık bir üründür. Sevgilinize,babanıza yada iş arkadaşınıza hediye edebileceğiniz eşşiz bir yılbaşı hediyesi.

Yılın En iyi Sevgilisi Oskarı

YILIN EN İYİ SEVGİLİSİ OSKARI
Erkek arkadaşınıza yılbaşında “yılın en iyi sevgilisi” oskarı hediye edebilirsiniz. Birebir oskar büyüklüğünde ve renginde olan bu çok orjinal hediye, erkeğe verilebilecek nadir ilginç yılbaşı hediyelerinden birtanesi.

Erkeğe Özel Deri Set

Erkeğe Özel Deri Set

KİŞİYE ÖZEL ERKEK DERİ SET
Gerçek deriden üretilmiş özel kutusundaki bu hediye setlerinin içinde bir erkeğin şıklığının tamamlayıcı unsurları olan aksesuarlar; cüzdan, kemer ve anahtarlık bulunuyor. Setlerdeki deri ürünlerin üzerine isim yazdırarak sevdikleriniz için çok özel bir yılbşı hediyesi hazırlatabilirsiniz.Kişiye Özel Deri Hediye Seti sevilen marka Zenga ürünüdür ve gerçek dana derisinden üretilmiştir.

Shot Oyunu

Shot Oyunu

YILBAŞINA ÖZEL SHOT OYUNU
Yılbaşının gelenekselleşmiş oyunu ne diye sorsam hiç düşünmeden tombala dersiniz. Fakat bu yıl bir değişiklik yapın ve tombala yerine shot oyunu oynayın. Yılbaşını arkadaşlarınız ile birlikte geçirmeyi düşünüyorsanız bu oyunu mutlaka almasınız. 3 ya da 4 kişi ile oynayabileceğiniz bu oyun yılbaşındaki en güzel eğlenceniz olabilir. Fakat çok fazla oynamayın çünkü yeni yıla girmeden sızabilirsiniz.

İsme Özel Yılbaşı Yastık

İSME ÖZEL YILBAŞI YASTIK
Yılbaşında arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz eğlenceli bir yeni yıl hediyesi…
Yeni yıla özel olarak tasarladığımız bu noel dayı figürlü saten kılıflı yastık üzerindeki yazılar kişiye özeldir. Yastık üzerine dilediğiniz yazıyı yazdırabilir ve arkadaşlarınıza orijinal ve komik bir hediye armağan edebilirsiniz.

Beylere Özel Yılbaşı Sepeti

BEYLERE ÖZEL YILBAŞI SEPETİ
Sepet içinde;

 • isme özel ajanda, şık keten kumaşlı isme özel el havlusu,
 • isme özel siyah polar atkıözel günlerin vazgeçilmezi çikolata bulunmaktadır.
 • Kaliteli ve farklı bu hediye alternatifi isme özel olması ile daha değerlenmekte olup, özellikle iş arkadaşları için ideal bir hediye alternatifi olmaktadır.

kişiye özel iphone kılıfı

kişiye özel iphone kılıfı

KİŞİYE ÖZEL İPHONE 4/4S KILIFI
İphone telefonlar dünya üzerinde neredeyse en çok kullanılan telefon türlerinden birtanesi. Eğer sizin sevgiliniz ve ya erkek arkadışınız iphone telefon kullanıyorsa, ona yılbaşında ikinize özel olarak üretilmiş iphone kılıfı alabilirsiniz. Kapağın üzerine dilerseniz ikinizin çekilmiş fotoğrafını, dilerseniz de çok farklı ya da esprili bir karikatürü bastırarak sevgilinize gönül rahatlığıyla yılbaşında hediye edebilirsiniz..

isme özel zippo çakmak

isme özel zippo çakmak

İSME ÖZEL ZİPPO ÇAKMAK
Hayatınızdaki özel erkeğe çok özel bir hediye arıyorsanız,  Lotus marka rüzgarda sönmeyen isme özel çakmak sevgilinize alabileceğiniz en havalı yılbaşı hediyesi olabilir. Üzerine isim ve soyisimin baş harflerini yazdırabileceğiniz bu çakmak, sigara içmek gibi kötü bir alışkanlığı olan sevgilinize alabileceğiniz ne yazıkki çok şık bir hediye.

Erkek Aksesuar Kutusu

ERKEK AKSEUAR KUTUSU
Yılbaşında erkeğe alınabilecek belkide en şık hediye kutusu.

Şık deri kutu içerisinde;
 • Frenzy marka erkek gömleği
 • Gerçek deri kahverengi erkek cüzdanı
 • Taba renk gerçek deri kemer

şık beylere hediye sepeti

ŞIK BEYLERE YILBAŞI SEPETİ
Sepet İçeriği ;

 • Theorie marka mavi renk erkek gömleği
 • Siyah gerçek deri kartlık
 • Ahşap anahtarlık
 • Axe deodorant bulunmaktadır.

Yılbaşına özel mesajlı çikolata

Yılbaşına özel mesajlı çikolata

YILBAŞINA ÖZEL MESAJLI ÇİKOLATALAR
Çikolatalar her zaman vazgeçilmez ve dayanılmaz hediyelerin başında gelmişlerdir. Fakat bir okadar da sıradan hediyelerden birtanesidir. Fakat bu üzerine istediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz çikolatalar diğerlerinden farklı. Malumunuz yılbaşı hediyesi aradığınıza göre 2014 yılında erkek arkadaşınıza ya da eşinize üzerine istediğiniz yeni yıl mesajınızı yazdırarak hediye edebilirsiniz.

kişiye özel erkek cüzdan

kişiye özel erkek cüzdan

İSME ÖZEL ERKEK CÜZDANI
Erkekler için en büyük dert, güzel ve şık bir cüzdan bulmaktır. İşte bayanlar ayağınıza gelen fırsatı tepmeyin! Eğer erkek arkadaşınıza cüzdan alma fikriniz var ise, bu kişiye özel olarak üretilmiş deri cüzdanı kaçırmayın. Üzerine hediye alacağınız erkeğin ismini ve soy ismini yazdırarak sadece ona özel üretilmiş hakiki deri bir alarak yılbaşını çok güzel bir hediyeyle taçlandırabilirsiniz.

Kişiye Özel Yılbaşı Gazetesi

KİŞİYE ÖZEL YILBAŞI GAZETESİ
Sevgilinize yılbaşında hediye edebileceğiniz gerçekten çok sıradışı bir hediye. 1  manşet sayfadan oluşan ve ahşap çerçevesiyle hediye edebileceğiniz gazetenin tüm yazılarını sizin gönderdiğinizi yazılarından oluşması sevgilinize verdiğiniz değeri göstermiş olmasıyla eşi benzeri olmayan bir hediye olmasını sağlıyor.

 

Kişiye Özel Boxer

KİŞİYE ÖZEL BOXER
Aşıklara özel olarak hazırlanan sizi ve sevgilinizi simgeleyen karikatür çizimlere sahip esprili bir hediye.Ayrıca kişiye özel boxer üzerine isimlerinizi yada istediğiniz herşeyi yazdırabilirsiniz.Yılbaşında hediye edebileceğiniz sıradışı bir boxer.

Objektif Bardak

Objektif Bardak

CUPLENS OBJEKTİF BARDAK
Fotoğraf meraklısı ya da profesyonel olarak fotoğrafçılık ile uğraşan bir erkeğe yılbaşı hediyesi arıyorsanız, cuplens’in üretmiş olduğu objektif görünümlü bardak tam size göre. Cuplens objektif bardak profesyonel bir fotoğraf makinesinin objektifinin birebir replikasıdır. Bardak olarak kullanılabilen bu objektif aynı zamanda kalemlik,kumbara ve küllük olarakta kullanılabilir.

Kişiye Özel Yılbaşı Bardak

YILBAŞI KUPA BARDAK
Yılbaşı için erkek arkadaşınıza özel bir hediye mi arıyorsunuz?2011 yılı için özel tasarladığımız bu kupa bardak aradağınız hediye olabilir…Yeni yıla özel kupanın bir tarafına 2011, altında noel baba resmi, onun altında “mutlu yıllar” ibaresi ve en alt tarafta hediye etmek istediğiniz arkadaşınızın ismini yazıyoruz.

 

aşk tapusu

aşk tapusu

AŞK TAPUSU
Erkek sevgilinize aşkınızı göstermek için farklı bir yol arıyorsanız, bu aşk tapuları çok farklı bir hediye olsada ona verdiğiniz değerin ne kadar büyük olduğunu gösterecek cinste. Kalbimin aşk tapusu üzerindeki bilgileri kendinize göre düzenleyebilir ve erkek sevgilinize çok değerli bir yılbaşı hediyesi verebilirsiniz.

Yılbaşı İçecek Şapkaları

YILBAŞI İÇECEK ŞAPKALARI
Yılbaşında hediye alıcağınız erkek eğer içki kullanıyorsa ya da sürekli elinden içecek birşeyi düşürmeyen cinste birisiyse, en doğru hediye seçeneği bu şapka olabilir. İki tarafında oturakları bulunan ve içerisine istediğiniz içeceği koyabilceğiniz dahiane bir yılbaşı hediye olabilir.

Çılgın Yılbaşı Önlüğü

ÇILGIN YILBAŞI MUTFAK ÖNLÜĞÜ
Mufak işleriyle uğraşan ya da aşçılık yapan bir erkeğe alabilceğiniz çok espirili bir yılbaşı önlüğü.Yeni yılda erkek arkadaşınızın mutfakta zevkle kullanabileceği bir hediye. Bu güne özel çok sıradışı bir hediye arıyorsanız doğru hediyenin bu olduğuna emin olabilirsiniz.

Ters kol Saati

TERS KOL SAATİ
Otobüste yada vapurda giderken birden saatinizi takmayı unuttuğunuzu fark ettiniz ve saatin kaç olduğunu öğrenmek için yan gözle yanınızda oturan bayanın saatine bakmaya çalıştınız. O da ne? Bu saat ters! İlk bakışta standart bir saat gibi görünen bu kol saatiyle artık bütün arkadaşlarınızı şaşırtma sırası sizde.

Sihirli Bardak

SİHİRLİ BARDAK
Sevdiklerinizi şaşırtacak çok değişik bir ürün, sihirli bardaklar. bu özel bardağın içine koyucağınız çay,kahve ve sıcak su  siyah kupanızın altındaki gizli resmi ortaya çıkaracak ve sevdiklerinizi şaşırtıp mutlu edebilirsiniz.yılbaşında sevdiklerinizi şaşırtacak bir hediye arıyorsanız ,en doğru hediye bu olabilir.