Yeni Yıl'da Kime Hangi Hediye??

12/11/2014 2:03:18 PM 1584 kez okunmuş.

Paylaş!

Ve tabi ki hediye alınabilecek en güzel mağazalar!!

Yeni yıl tüm coşkusuyla geliyor malum, peki kime hangi hediyeyi almak lazım?

Hediyesiz bir yılbaşı, kutlamasız bir yeni yıl galası düşünülemez. Onlarca alternatif arasından en güzel alternatifi Kıbrıs Yaşam sayfalarında bulduğunuza inanıyoruz. Ancak bir diğer önemli konu, hediyeleri nereden alacaksınız?

Buradan Kıbrıs Yaşam'ın mağazalar sayfasına ulaşabilir, önce şehrinizi, sonra da birbirinden güzel alternatifler arasından hediyenizi seçebilirsiniz. 

İyi seneler :)

Peki ama, kime hangi hediyeyi almak lazım, hediye nasıl seçilir?

Hediye alacağınız beyler için en güzeli;

İsme özel ajandalar, şık keten kumaşlı isme özel el havlusu, isme özel siyah polar atkı ve özel günlerin vazgeçilmezi çikolata en güzel alternatifler arasındadır. Unutmayın, herkes üzerinde adının yazdığı şeyleri sever ;) Kaliteli ve farklı bu hediye alternatifi isme özel olması ile daha değerlenmekte olup, özellikle iş arkadaşları için ideal bir hediye alternatifi olmaktadır. 

Hediye alacağınız hanımlar için en güzeli;

Tabi ki çok özele girmeden söyleyeceğiz, sonuçta sevgi en güzel hediyedir. Yılbaşında sevgilinize,eşinize,dostunuza verebileceğiniz en tatlı hediyelerden birtanesi de elma şekeridir. Üzerinde mutlu yıllar yazan yada noel baba figürü olan elma şekerleri yılbaşında ağzını tatlandırıp,muhabbetlerinizinde tatlı olmasını sağlıyacaktır.

Diğer alternatifler;

Yeni yılın favori hediyelerinden olan atkı,bere ve eldiven seti soğuk kış aylarında ve yılbaşında verilebilecek en mantıklı hediyelerden birtanesi. Fakat atkı eldiven ve bere gibi sıradan hediyelerin dışına çıkarak sevdiklerinize Kollu battaniye veya Mikrodalga fırında ısıtılan çorap hediye ederek de ilginç ve alışagelmiş hediyelerin dışında bi hediye vermiş olabilirsiniz.

Normal şeylerin dışında kalan herşey insanların ilgisi çekmeyi başarmıştır. İnsanlar sıradanlık yerine ilginci ve farklıyı aramıştır ve tercih etmiştir. Bu kanının doğruluğu çok yüksek ise genel olarak ilginç şeylerden mutlu olabiliyoruz. Tıpkı ilginç yılbaşı hediyelerinde olduğu gibi.