2015'in En Güzel Gelinlik Modeli Belli Oldu!

5/25/2015 1:15:30 AM 1589 kez okunmuş.

Paylaş!

Bu yazın en gözde gelini olmak için Kıbrıs Yaşam'dan ayrılma!

Biz kadınlar için gelinlik giymek en büyük hayalimiz ve arzumuz olur iken 2015 yılında evlenecek olan bayanlar için birbirinden güzel kabarık gelinlik modellerini tanıtmak istiyoruz. Her sene gelin adayları moda evlerinde pek çok farklı modeller ile evlilik hazırlığı içerisinde olur iken bizlerde seçimlerini kolaylaştırabilmek adına en çok tercih edilen kabarık gelinlik modellerinin 2015 trendlerini tanıtmak istiyoruz. Hem ince ve fit bir vücuda sahip olan hem de fazla kilolara sahip olan bayanların tercih edebileceği gelinlikler arasında yer alan kabarık gelinlik modelleri bu özelliği ile kadınlar tarafından tercih edilir iken bu sene özellikle taşlı kabarık gelinlik modelleri ilgi görecek. Sadelik istemeyen bayanların tercih edebileceği taşlı gelinlikler gerek değerli gerek değersiz parlak taşlar ile moda evlerinde sizlere sunuluyor. 2015 taşlı kabarık gelinlik modelleri taşların değerine ve miktarına göre 2000 liradan başlayarak 10000 liraya kadar çıkmakta.

 

2015 kabarık gelinlik modelleri arasında ilgi çeken modellerden biri de güzel ve ince bir vücuda sahip olan bayanlar için mini modeller. Daha önce moda evlerinde çok fazla tercih edilmeyen mini kabarık gelinlikler bu sene trendler arasında ilk sırada yer alacak. Trend gelinlik modelleri özellikle ünlü isimlerinde üzerinde yer alarak dikkat çeker iken mini kabarık gelinlik modellerinde kullanılan taşlı motiflerde dikkat çekiyor.

Son olarak cesaret sahibi olan bayanlar için dekolteli kabarık gelinlikleri önerebiliriz. Kabarık ve göğüs dekoltesine sahip olan gelinlikler moda evlerinde 500 lira ile 5000 lira arasında rakamlara sahip.