"25 Ocak Perşembe Günü Başlıyor: Merakla Beklenen İnci Taneleri Dizisi"
Yılmaz Erdoğan'ın merakla beklenen dizisi İnci Taneleri, 25 Ocak Perşembe akşamı Kanal D'de ekrana gelecek. Dizinin başrolünde yer alan Yılmaz Erdoğan, aynı zamanda senaryosunu da yazdığı "Azem Yücedağ" karakterinin hayat mücadelesini anlatıyor. Dizinin fragmanı yayınlandığı anda büyük ilgi gördü ve izleyicilerin merakını daha da arttırdı.

BKM imzalı dizinin afişi de yayınlandı ve izleyicilerin beğenisine sunuldu. Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç ve Kubilay Aka'nın yer aldığı afiş, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Özellikle genç oyuncu Kubilay Aka'nın ilk kez bir afişte yer alması da dikkat çekti.

İnci Taneleri'nin yayınlanan diğer tanıtımları da büyük ilgi gördü. Yılmaz Erdoğan'ın "Azem Yücedağ" karakteriyle ilk kez izleyici karşısına çıktığı tanıtım büyük beğeni topladı. İkinci tanıtımda ise "Herkes yer içer, hesabı Dilber öder..." ifadesiyle dikkatleri üzerine çekti.

Dizinin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan'ın yanı sıra Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan yer alıyor. Projenin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez bulunuyor.

Yılmaz Erdoğan'ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı İnci Taneleri, 25 Ocak Perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de izleyicilerle buluşacak. Dizinin senaryosu, oyunculuk performansları ve atmosferiyle konuşulmaya devam edeceği kesin.

Benzer Haberler:

0 Yorum

Yeni Yorum

Buraya yorum bırakmak için hemen giriş yapın veya kayıt olun.

Kıbrıs'ta yapılabilecek her şey için!