Kraliyet Düğününe Damga Vuran Lady Kitty Spencer'ın Günlük Tarzı Herkesi Şaşırttı


Kraliyet Düğününe Damga Vuran Lady Kitty Spencer'ın Günlük Tarzı Herkesi Şaşırttı

Bütün dünyanın meraklı bakışları altında evlenen Prens Harry ile Meghan Markle'ın düğününde en dikkat çeken konuk Lady Kitty Spencer oldu. Kıyafeti, aksesuarları ama en çok da güzelliğiyle dikkat çeken Prens Harry'nin dayısının kızı olan Lady Kitty Spencer önceki gün bir arkadaşıyla birlikte öğle yemeği yerken görüntülendi. Ama bu kez olabilecek en doğal haliyle. 

DÜĞÜNDEKİ HALİNDEN ESER KALMADI

Londra'daki bir restoranda bir kız arkadaşıyla buluşan Lady Kitty Spencer bir yandan derin bir sohbete daldı bir yandan da keyifle yemeğini yedi.

"ŞİKAYET ETME, AÇIKLAMA YAPMA"

Bir kot pantolon ile üzerinde "şikayet etme, açıklama yapma" yazılı beyaz bir tişört giyen Spencer'ın fazla makyaj yapmadığı, sadece kirpiklerine rimel sürdüğü görüldü. Yemek yerken büyük keyif aldığı belli olan Lady Kitty Spencer, daha sonra arkadaşıyla vedalaşıp aracının yolunu tuttu.

MODELLİK VE TASARIMCILIK YAPIYOR

Prens Harry ve Prens William'ın annesi Prenses Diana'nın erkek kardeşinin kızı olan Lady Kitty Spencer, son dönemde İngiltere'de cemiyet hayatının en çok dikkat çeken üyelerinden biri. Spencer, modellik ve tasarımcılık yapıyor.

İşte Lady Kitty Spencer'ın son görüntüleri...


Kaynak: Haberler.com

Benzer Haberler:

0 Yorum

Yeni Yorum

Buraya yorum bırakmak için hemen giriş yapın veya kayıt olun.

Kıbrıs'ta yapılabilecek her şey için!