Kızlar, Bugün Erkeğinizi Değiştirebilirsiniz


Kızlar, Bugün Erkeğinizi Değiştirebilirsiniz

Merhabalar sevgili hanımlar, Bir erkek gözüyle kadına bakmak, sanırım sizin birbirinize bakışınızdan oldukça pozitif olacaktır.

Öncelikle, sizi kıskanmadığım konusunda sizi temin ederim. Giyiminiz, kuşamınız, boyunuz, posunuz, içimde en ufak bir kıskançlık yaratmıyor. Sanırım "gay" olmamamın bu konuda büyük etkisi var.

Ancak daha önemlisi, size bazı konularda yardım etmek isteyen bir erkek olduğumu da belirtmek isterim, herhangi bir eksiğiniz olmadığına adım gibi eminim ama unutmayın, her zaman bir erkekten çok daha ince düşünüyorsunuz, haliyle de, dümdüz düşünen bir zihniyete yaranmak istiyorsanız, bazı şeyleri değiştirmeniz gerekecektir.

Tanrı, erkeği mi önce yarattı yoksa kadını mı bilemem ama, her iki durumda da, bizi birbirimize bir parça da olsa bağlı yarattı, bunu biliyorum. Aslında sadece bu yüzden olsa gerek, yani erkek kadında, kadın da erkekte kendinden bir şeyler gördüğünden, çoğu zaman birbirimizi "çekme" problemi yaşıyoruz. Kadının adet dönemleri, erkeğin saçma sapan hareketleri, çoğu zaman çiftleri karşı karşıya getiriyor. Bu gündelik sorunlarda, ha aştım ha aşacağım derken, ilişkiye zarar veriyor, belki de bitmesine neden oluyor.

Bakın sevgili hanımlar, bir erkeği değiştirebilirsiniz! Kulağa saçma geldiğinin farkındayım ama gerçekten de bir erkeği değiştirebilirsiniz. Ama tabi ki bu uzun ve meşankatli bir süreç olacaktır. Bu değişimin zor olması, erkeğin anlamsızlığından değil, değişimin süreç gerektiren bir işlem olmasındandır, bunu da unutmamalısınız.

Öncelikle, inanın bana, erkekler düşündüğünüzden çok daha narin, çok daha kırılgan karakterlidirler, ancak ataerkil işleyiş yüzünden bunu dışavuramazlar, bu yüzden de, iyice kırılganlaşırlar ve her şeyi içlerinde yaşamaya başlarlar. Tüm bunlar ışığında size ilk sırrımızı açıklıyorum; "sakın gururumuzla oynamayın"! Çünkü bu ilk başta ters tepecek şeydir, değiştirmek bir yana dursun, adamın iyi yönlerini de alır uçurur götürürsünüz.

Ara sıra anne gibi olmak işe yarayabilir. Yani bazen şefkat, bir erkek üzerinde tahmin bile edemeyeceğiniz değişimleri sağlayabilir. Unutmayın, yapıcı olmaya çalışıyorsunuz ve bu uğurda birçok şeyi göze aldınız, çünkü bu adamı seviyorsunuz! Şefkatin yanısıra, güleryüzlü olmak her zaman çok önemli, çünkü erkeğinizin tek ışığı sizsiniz ve kesinlikle, sadece siz ona mutlu, şefkatli gözlerle bakarken mutlu oluyor.

Onu sindirmeyin. Bazen dönüşü olmayan sonuçlara en büyük sebep, erkeğin artık karakterini kaybetmiş olmasıdır. Bu sadece erkek için değil, kadın içinde aynı sonuçlara neden olacaktır, biliyorum.

Neyse, özetle, bir erkeği değiştirmek hakkındaki temel birkaç fikrimi artık biliyorsunuz, inanın bana bunlar işe yarayacak. Ancak tabi ki başka püf noktalar da var. Bundan sonra, sizinle bu konuda ve daha birçok konuda, sık sık Kıbrıs Yaşam sayfalarında görüşeceğimizi mutlulukla bildiririm.

Şimdilik esen kal sevgili okur.. Sevgilerle..

Benzer Haberler:

0 Yorum

Yeni Yorum

Buraya yorum bırakmak için hemen giriş yapın veya kayıt olun.

Kıbrıs'ta yapılabilecek her şey için!