Didem Uzel'den Önemli Bir İtiraf: Oğlumun Fotoğraflarını Paylaşmamak İçin Bugün Aklım Olsa!
Didem Uzel'den Önemli Bir İtiraf: Oğlumun Fotoğraflarını Paylaşmamak İçin Bugün Aklım Olsa!


Didem Uzel, uzun bir aradan sonra tekrar ekranlara döndüğü Kanal D'nin fenomen dizisi 'Arka Sokaklar' ile seyirci karşısına çıktı. Ünlü oyuncu, oğlu Leo Aslan'ın fotoğraflarını artık sosyal medyada paylaşmayacağını açıkladı. "Çocuğunuzun kimliğini açığa çıkarmak hiç doğru değil" diyen Uzel, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Dokuz yıl sonra 'Arka Sokaklar' dizisiyle ekranlara geri dönen Didem Uzel, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Projeye devam etmek istediğini söyleyen ünlü isim, "Çok tatlı bir ekip. Dokuz sene sonra ekran karşısında o heyecanı yeni üzerimden atıyorum. İnşallah burada devam ederim. Güzel bir karakter aslında. Engin karakterinin karşısına konmuş ve hikayesi var dizinin içinde. Ne kadar sürer bilmiyorum ama bittiğinde tekrar oturup konuşacağız" dedi.

"Artık oğlumu sosyal medyadan uzak tutuyorum" diyen oyuncu, bir dönem sosyal medyada fenomen haline gelen oğlu Leo Aslan'la ilgili artık paylaşım yapmama kararı aldığını söyledi. "Oğlum biraz büyüdüğü ve sosyal medyadan dolayı endişelerim olduğu için artık oralardan uzak tutuyorum" diyen Uzel, dünyanın genelinde çocuk kaçırmaları ve pedofili vakalarının çok olduğunu belirtti. "Çocuğunuzun kimliğini açığa çıkarmak hiç doğru değil. Gerçi artık Aslan çok tanınan ve bilinen bir çocuk oldu, yine de onu bu durumlardan korumam lazım" diye ekledi.

52 yaşındaki Uzel, bir dönem Amerika'daki bazı eyaletlerde çocuklara cinsiyetsizlik baskısı yapıldığı açıklaması nedeniyle sosyal medyadan linç yediğini belirtti. Sözlerinin arkasında durduğunu ifade eden ünlü isim, "Amerika'nın daha tehlikeli olduğunu düşünüyorum. Orada ilkokullarda çocukların eline bayrak verip yürüyüş yaptırdıklarını söylediğim için kıyamet kopmuştu ama lafımın arkasındayım. Çocuklar kendi kararlarını alabilecek yaşta olmadıkları için bö

Benzer Haberler:

0 Yorum

Yeni Yorum

Buraya yorum bırakmak için hemen giriş yapın veya kayıt olun.

Kıbrıs'ta yapılabilecek her şey için!