Ebru Gündeş'in Eşi Murat Özdemir'in Eski Eşinden Dikkat Çeken Paylaşım!
Ebru Gündeş'in Eşi Murat Özdemir'in Eski Eşinden Dikkat Çeken Paylaşım!


Ebru Gündeş, 7 Mayıs 2021 tarihinde Bodrum Aile Mahkemesi'nde görülen dava sonucu, 11 yıllık evliliği sona eren Reza Zarrab ile boşandı. Ancak Gündeş, kısa süre sonra yeniden gelin oldu.

2023'ün son aylarında Dubai'de tanıştığı yazılım şirketi sahibi Murat Osman Özdemir'in evlenme teklifini kabul eden Gündeş, geçtiğimiz günlerde Dubai Başkonsolosluğu'nda dünya evine girdi.

Bu haberlerin ardından Özdemir'in eski eşi Selin Kabaklı, Instagram hesabından "Ey Rabbim, benim gördüklerimi sen de gördün. Duyduklarımı sen de duydun. Ben susup kenara çekiliyorum. Yol senin hizmetin senin, kul senin cezan senin" şeklinde bir paylaşım yaptı.

Ebru Gündeş daha önce de üç kez evlenmişti. İlk evliliği 1991-1993 yılları arasında Hamdi Vardar ile oldu. Daha sonra 2002-2003 yılları arasında Ömer Durak ile evlendi. Son olarak 2010-2021 yılları arasında Reza Zarrab ile evli kaldı.

Murat Osman Özdemir ise 2002 Best Model Selin Kabaklı ile 2018 yılında Adana'da evlendi. Bu evlilikten bir çocukları dünyaya geldi. Ancak çift, Temmuz 2023'te boşandı. Özdemir'in Selin Kabaklı'dan önceki evliliğinden ise iki çocuğu bulunuyor.

Benzer Haberler:

0 Yorum

Yeni Yorum

Buraya yorum bırakmak için hemen giriş yapın veya kayıt olun.

Kıbrıs'ta yapılabilecek her şey için!