Freddie Mercury'nin 33 Yıl Sonra Sahneye Dönüşü Mümkün Olabilir!
Freddie Mercury'nin 33 Yıl Sonra Sahneye Dönüşü Mümkün Olabilir!


Dünya çapında ün kazanmış rock grubu Queen'in solisti Freddie Mercury'nin hologram gösterisi yapılabilir. "We Will Rock You", "Bohemian Rhapsody" ve "I Want to Break Free" gibi unutulmaz şarkıların sahibi olan Mercury, 1991 yılında 45 yaşında hayatını kaybetmişti. Ancak şimdi, müzik haklarını yöneten şirket, Mercury'nin adını 3D ve sanal gerçeklikte kullanmak için ticari marka başvurusunda bulundu. Bu sayede, şarkıcı dijital bir avatar olarak sahneye dönebilir.

The Sun'ın haberine göre, Mercury de ABBA grubunun Londra'daki "Voyage" gösterisine benzer bir şekilde hayranlarıyla buluşabilir. Geçtiğimiz yıl Graham Norton Radia Show'a katılan grup üyesi Brian May, "Freddie'nin hologramları hakkında ciddi konuşmalar yaptık" demişti. Daha önce Mercury'nin hologramı kullanılmadı, ancak şarkıcının videosu bir performans esnasında kullanılmıştı.

Queen solisti Freddie Mercury, 33 yıl sonra sahneye dönebilir, ancak bu sefer hologram olarak. Bu gelişme, hayranlarını heyecanlandırmış durumda. Öte yandan, Freddie Mercury'nin solisti olduğu İngiliz müzik grubu Queen'in dünya çapında ünlü şarkıları rekor fiyata satılıyor. Ünlü rock grubunun şarkılarının yer aldığı müzik arşivi, 1,2 milyar doları aşan bir fiyata satılabilir.

Bruce Springsteen ve Bob Dylan gibi efsane isimlerin albümlerinin rekor fiyata satılmasının ardından Queen grubunun da rekor kırması bekleniyor. 2021 yılında Bruce Springsteen müzik haklarını 500 milyon dolara satmıştı. Hayatta kalan grup üyelerinin, Queen'in müzik haklarını bu rakamın iki katına satması bekleniyor. Bu gelişmeler, Queen hayranlarını heyecanlandırmaya devam ediyor.

Benzer Haberler:

0 Yorum

Yeni Yorum

Buraya yorum bırakmak için hemen giriş yapın veya kayıt olun.

Kıbrıs'ta yapılabilecek her şey için!