Güzellerin Ortak Çağrısı: Ambargoların Kaldırılması Gerekiyor
Güzellerin Ortak Çağrısı: Ambargoların Kaldırılması Gerekiyor
Ürek’in bu paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

"Miss Kuzey Kıbrıs 2022 birincisi Azra Kızılbora, ikincisi Halime Denizkurdu ve üçüncüsü Suna Seferler, Günkut Ajans prodüksiyonu ve ülkemizin tek tescilli yarışması olan Miss Kuzey Kıbrıs'ın ortak çağrısını yapıyor. Bu yarışma, eğitimli, kültürlü ve idealist güzellerle dolu olup, 40 yılı aşkın süredir düzenlenmektedir. Her yıl gelişerek ve yenilenerek devam eden yarışma, finalistlere yaşamları boyunca unutamayacakları değerler ve anlamlar katmayı hedeflemektedir.

2022 yılında düzenlenen yarışmanın birincisi Azra Kızılbora, ikincisi Halime Denizkurdu ve üçüncüsü Suna Seferler, nitelikli bir yarışmadan başarılı olmanın gururunu yaşarken Kuzey Kıbrıs'a uygulanan ambargolar nedeniyle de üzgün olduklarını belirtiyorlar. Günkut Ajans Marka Model (GAMM) güzelleri, Kıbrıs'a konuşarak dünya genelinde düzenlenen güzellik yarışmalarıyla ilgili temennilerini dile getiriyorlar.

Hedefleri arasında dünya güzellik yarışmalarında yer almak olan 2022 Miss Kuzey Kıbrıs birincisi Azra Kızılbora, ikincisi Halime Denizkurdu ve üçüncüsü Suna Seferler, "Kuzey Kıbrıs bayrağı altında bir gün mutlaka 72. Dünya Güzellik (72. MISS WORLD) yarışmasında yer almak istiyoruz. 2025'te tescilli olan KKTC Güzelleri olarak ülkemizi temsil etmek ve dünya ülkeleri arasında yerimizi almak istiyoruz" diyerek bu konuda destek istiyorlar.

Farklı ilçelerde yaşayan Kızılbora, Denizkurdu ve Seferler, yarışmanın kendilerine kazandırdığı en değerli şeyin "dostluklar" olduğunu söylüyorlar. GAMM olmanın haklı gururunu ve onurunu birlikte yaşadıklarını belirtiyorlar.

Ünlü oyuncu Evrim Alasya, meslektaşlarına dikkat çeken bir gönderme yapıyor. Botokslu oyuncuların devri artık kapandı diye düşünen Alasya, sosyal medya hesabından y

Benzer Haberler:

0 Yorum

Yeni Yorum

Buraya yorum bırakmak için hemen giriş yapın veya kayıt olun.

Kıbrıs'ta yapılabilecek her şey için!